Úvodná stránka Profil spoločnosti Služby Náš tím Kontakt Benefity pre klientov
Druh:
Kategória:
Kraj / okres:
Obec:
Cena nehnuteľnosti do:

Top ponuky

REALITY COMFORT - rekreačné zariadenie pri vodnej nádrži Nitr. Rudno - VYNIKAJÚCA LOKALITA! Kostolná Ves (okres Prievidza)
cena dohodou
REALITY COMFORT - rodinný dom v blízkosti centra mesta Bojnice Bojnice (okres Prievidza)
cena dohodou
REALITY COMFORT- Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou v Prievidzi. NOVÁ CENA !! Prievidza
94 000 €
REALITNÁ ÚNIA SR

 

„ Radi by sme našou činnosťou prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie na Slovensku. Preto všetko zaisťujeme nielen podľa zákona a dobrých mravov, ale taktiež podľa etických zásad spoločnosti “

REALITY COMFORT Prievidza       

            Chcete nielen predať či prenajať svoju nehnuteľnosť (byt, dom, chatu, pozemok, nebytové priestory a iné reality), ale urobiť to s právnou a finančnou istotou? REALITY COMFORT Prievidza pre vás kvalitne zaisťuje tieto služby už od roku 2007.

             Realitná kancelária bola už od svojho založenia zameraná na kvalitu a nie na kvantitu a preto sa u nás stretnete vždy s osobným prístupom všetkých pracovníkov realitnej kancelárie. Dôraz na kvalitu je poznať z každej činnosti kancelárie – či už z rýchlosti zaradených nehnuteľností do ponuky, preverenia všetkých ponúk, osobnej prehliadky makléra vrátane vyhotovenia profesionálnych fotografií, až po zaistenie bezpečnej finančnej transakcie pri samotnom prevode nehnuteľností.

            Svojim klientom poskytujeme presne to, čo na trhu s nehnuteľnosťami potrebujú a to je prehľad, serióznosť, stabilitu, komplexné služby a starostlivosť.  Kvalitný a rýchly servis pre klienta je pre nás veľmi dôležitý a preto pokiaľ sa na nás obrátite, stačí jeden telefonát a my všetko zariadime (osobnú návštevu nehnuteľnosti, poradenstvo ohľadom ceny, daňovej problematiky, nafotenie nehnuteľnosti, zaistenie všetkých potrebných údajov, zaradenie do kvalitnej rozsiahlej inzercie a oslovenie klientov z našej databázy,vypracovanie potrebných zmlúv, zápis do katastra nehnuteľností až po prepis energií na nového majiteľa).

            Neustále pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní našich služieb, ako aj na zvyšovaní stability a kreditu našej realitnej kancelárie. Okrem stále rastúcej skupiny spokojných klientov, ktorí využili naše služby a svedčia o vysokej kvalite a profesionalite našej práce, sme samozrejme podnikli aj ďalšie kroky, aby sme pre vás pri akomkoľvek obchode s nehnuteľnosťami boli partnerom číslo 1. 

            Vždy sme chceli poskytovať najlepšie a taktiež najdostupnejšie služby a preto sídlime tam, kde sa nás bez problémov nájdete a kde bez problémov zaparkujete –   priamo na Bojnickej ceste č.41A, pri kruhovom objazde - oproti OD Kaufland ,  na I. poschodí novostavby (nad predajňou Madona Rosa).

            Nielen u nás, ale i v našich partnerských kanceláriách sa stretnete s kvalitnými, rýchlymi a komplexnými službami. V roku 2009 sme sa stali súčasťou siete realitných kancelárií REALITY COMFORT a naše pobočky nájdete v mestách Topoľčany aTrenčín.

            Zároveň by sme sa chceli poďakovať všetkým našim bývalým, súčasným i budúcim klientom za vloženú dôveru.